Ochraniacze motocross

Ochraniacze dla fanów motocrossu

Motocross jest przez wiele osób uznawany za sport niebezpieczny i wywołujący kontuzje. Na szczęście można minimalizować skutki ewentualnych urazów, stosując profesjonalne ochraniacze wysokiej jakości.Ochraniacze są niezbędne w ekwipunku fana jazdy na motocrossie, a klatka piersiowa i szyja są szczególnie zagrożone w kontekście tego sportu - dlatego sklep przeznaczony dla fanów off-roadu JunkieRiders zadbał o szereg ochraniaczy na szyję, które chronią kręgosłup - oczywiście oprócz zwykłych ochraniaczy na klatkę piersiową. U nas można też znaleźć ochraniacze na inne partie ciała, które są najbardziej zagrożone podczas uprawiania tego sportu. Zapewniamy najwyższej jakości ochraniacze dla profesjonalnych sportowców, którym zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie, ale biorą pod uwagę również aspekt wygody i komfortu. U nas znajdziesz najmodniejsze i najnowsze modele profesjonalnych ochraniaczy.

Ochraniacze motocross - szeroki wybór dla szukających wrażeń

Ochraniacze motocross

U nas można liczyć na bardzo szeroki wybór wysokiej klasy ochraniaczy od renomowanych producentów, znanych motocrossowcom na całym świecie. Stale poszerzamy nasz asortyment i nawiązujemy współpracę z kolejnymi producentami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią jest dopasowanie odpowiednich ochraniaczy. Tylko wtedy będą one spełniały swoją funkcję. W przypadku stawów i goleni rozwiązaniem są ochraniacze motocross hardshell, które dodatkowo ochronią przed latającymi kamieniami. Jeśli masz wątpliwości, który wybrać, możesz skontaktować się ze specjalistami JunkieRiders - z chęcią podzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Doskonale znamy parametry wszystkich dostępnych u nas produktów i jesteśmy w stanie wskazać ich wszystkie zalety. Z przyjemnością doradzamy wybór odpowiednich ochraniaczy i opowiemy o naszej ofercie. Pamiętaj: prawdziwy ochraniacz musi być zgodny z normą i musi posiadać atest CE, a Ty możesz jeździć tylko i wyłącznie w miejscach przeznaczonych do jazdy. Jazda po lasach jest nie tylko nielegalna i niesie duże zagrożenie dla znajdujących się tam gatunków roślin i zwierząt, ale też niebezpieczna dla Ciebie. Ochraniacze motocross będą Cię należycie chronić wyłącznie tam, gdzie możesz jeździć na swoim jednośladzie - na specjalnie wyznaczonych trasach. Tylko odpowiedzialne podejście gwarantuje bezpieczeństwo i zapobiega ewentualnym wypadkom. Jazda w miejscach niedozwolonych to igranie z losem. Nieodpowiednia nawierzchnia stanowi spore ryzyko. Oferowane u nas ochraniacze są testowane w warunkach odpowiednich, dzięki czemu mamy pewność, że stanowią należytą ochronę na trasie.

Twoja lista kontrolna ochrony podczas jazdy w motocrossie i enduro powinna obejmować szeroką gamę ochraniaczy ciała, kolan i łokci i dłoni. Poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że będziesz chroniony, gdy uderzysz w ziemię, to ważny element odpowiedzialnej jazdy na crossie. Kompleksowa ochrona całego ciała jest niezbędna, aby móc bezpiecznie uprawiać ten wspaniały sport. Zdecyduj się na nowoczesne i pewne ochraniacze od wiodących producentów, które na pewno Cię nie zawiodą, nawet w trudnej sytuacji.

Ochrona motocrossowa jest koniecznością

Wszyscy znamy niebezpieczeństwa związane z jazdą na motocrossie. Dlatego realizuj swoje hobby mądrze - upewnij się, że masz do dyspozycji ochraniacze motocross wyposażone w najnowszą technologię, która pomoże Ci ograniczyć rachunki za lekarza lub wizytę na pogotowiu. Wiele osób kupuje podstawowy kask mx, buty motocrossowe i odzież mx, ale tutaj chodzi o wiele więcej. Jadąc na crossie nie siedzisz w wygodnym wnętrzu samochodu, a to oznacza, że nie masz dla swojej ochrony do dyspozycji pół tony stali i metalu, nie mówiąc już o poduszce powietrznej. Jeżdżąc na crossie sam jesteś swoją poduszką powietrzną, więc upewnij się, że gdy uderzysz w ziemię - będziesz chroniony w najlepszy możliwy sposób, a oferta dostępna w JunkieRiders Ci w tym pomoże. Nasz sklep zapewnia bardzo nowoczesne ochraniacze, które powstają przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Takie ochraniacze zapewniają znacznie większy poziom bezpieczeństwa od modeli podstawowych.

Porady ekspertów dotyczące sprzętu ochronnego

Kolana bardzo często cierpią na skutek wypadków na motocrossie. Takie urazy bywają bardzo bolesne, a powrót do zdrowia często oznacza kilka miesięcy rehabilitacji. Ochrona kolan w postaci ochraniaczy kolan to dobry dodatek do Twojej torby na sprzęt. Ochraniacze motocross kolana zapewniają lepsze wsparcie więzadeł i ścięgien oraz mogą pomóc w uniknięciu niepotrzebnych operacji rekonstrukcyjnych kolana. Ochraniacze na nadgarstki zapewniają podobne wsparcie dla nadgarstków. Te również narażone są na ciężkie urazy, jeśli dojdzie do wypadku na crossie. Uszkodzony i unieruchomiony nadgarstek to zawsze spory problem i niedogodność. Ochraniacze ciała lub ochraniacze klatki piersiowej zapewniają doskonałą ochronę pleców i klatki piersiowej. Nie ma żartów, jeśli myślisz o profesjonalnym uprawianiu sportu. Kiedy Twój kumpel przejedzie nad Tobą i usiądzie na Twoich plecach, będziesz wdzięczny, że go masz! Występują w wielu różnych stylach i wykończeniach, dlatego z pewnością znajdziesz ochraniacze motocross idealne dla siebie i zgodne ze swoim crossowym gustem. Współpracujący z nami producenci stale udoskonalają swoje modele i wymyślają nowe linie produktów. Dzięki nim możesz być modny w każdej chwili. Czas jeździć odpowiedzialnie - dla siebie, innych i środowiska.